CO JE TŘEBA VĚDĚT PŘED KONZULTACÍ

Co můžete očekávat?

1. Během půl hodiny spolu probereme, co vlastně metoda KonMari je a co vám může přinést. Chcete se setkat osobně nebo raději po telefonu? Záleží na vás. Úvodní konzultace v délce 30 minut je zdarma.

2. Mým přáním je, abyste se cítili pohodlně a abychom společně vytvořili vzájemnou důvěru.

3. Když vstupuji do vašeho domova, nemám žádné předsudky a nic nehodnotím. Odložte prosím jakékoli obavy nebo rozpaky, pokud je máte.

4. Jaká je vize vašeho domova? Jaký život chcete ve vašem prostoru žít? Mým cílem bude vám tento proces nového uspořádání vašeho života dosáhnout pomoci KonMari metody.

5. Požádám Vás, abyste mě svým domovem provedli. Ukažte mi vše! Chtěla bych znát množství vašeho oblečení a jeho uskladnění. Kolik máte oblečení a jak ho ukládáte? Máte ve skříních spíše šuplíky nebo věšáky? Jak ukládáte knížky a papíry? Co máte v kuchyni, koupelně, na chodbě a dalších místech? Máte ve své domácnosti sentimentální věci? Pokud z důvodu vzdálenosti toto nebude možné a my budeme mít pouze konzultaci po telefonu anebo jinou formu komunikace např. Facetime, Skype, pak budu chtít vidět všechny prostory na začátku naší první lekce.

6. Projdu s vámi proces KonMari a zodpovím všechny vaše dotazy. Máte nějaké zvláštní potřeby, požadavky nebo obavy?

7. Domluvíme se, v jakém tempu chcete pracovat a zda můžete mezi lekcemi dělat “domácí úkoly”. Podíváme se do našich diářů a naplánujeme nejen první pětihodinovou lekci, ale i lekce další.

8. Dám vám Uklízecí detox maraton seznam podle KonMari metody, kde jsou podrobně uvedené kategorie, což vám pomůže při samostatné práci.

9. Požádám vás o povolení udělat fotky “před”.

10. Potvrdím vám čas naších lekcí emailem.