WORKSHOP: PROUKLÍZEJ SE K RADOSTI PODLE MARIE KONDO

WORKSHOP: PROUKLÍZEJ SE K RADOSTI PODLE MARIE KONDO

“Tvoříme domov pro sebe, jací jsme teď a ne jací jsme byli před deseti léty. “Marie Kondo                                          

Pro koho je workshop určen?

Pro ty, kdo vůbec neví, kdo je Marie Kondo a co je její  KonMari metoda, ale jsou rozhodnutí “zatočit” s nahromaděnými věcmi ve své domácnosti. Ale i pro ty, kdo už tuto metodu mají načtenou, ale nějak si neví rady, kde začít. A pro všechny, kdo chtějí něco změnit ve svém “zatuhlém” životě.

Co se naučíte?

Zvládnout krok po kroku celý proces třídění věcí. Poznat, co vám dělá radost. Zbavit se  přebytečných věcí s vděčností. Najít každé ponechané věci své místo. Rituály pro váš šťastný domov.

Jaká bude forma workshopů?

Budeme se potkávat jednou za měsíc a to poslední středu v měsíci  v Ostravě od 17,15 do 19,15 hodin v Café Babylon.  Na každém setkání vás provedu  jednou  kategorií. Vy pak budete mít měsíc na to, abyste udělali domácí úkol v dané kategorií, udělali fotky před a po. Na dalším setkání  probereme  vaše fotky, vaše úspěchy, ale i  problémy, které během procesu nastaly, nové téma a zadání dalšího domácího úkolu.

Kolik bude setkání?

Metoda KonMari uspořádává prostor podle kategorií a tak jsem rozdělila i workshopy. Knihy a papíry jsem dala do jedné lekce.

26.2.  Úvod + uvítací rituál + oblečení, včetně skládání

26.3.  Knížky a papíry

30.4.  Komono – různé např. kuchyň, koupelna,hobby, garáž, půda

28.5.  Sentimentální věci

Někdy v červnu neformální setkání a slavnostní rituál na oslavu dokončení.

Kolik to bude stát a kolik nás bude?

Skupina maximálně 15 lidí

Cena:  4.000,- Kč za celý  kurz . Je to částka, kolik stojí individuální 5ti hodinová individuální konzultace u vás doma.

A dál?

A až příjde ten den, kdy budete procházet celým svým “novým” domovem, tak budete cítit neskutečnou RADOST. Budete na sebe hrdí, že jste to dokázali a zvládli. Věřte mi, je to krásný pocit znova uvěřit ve své schopnosti a sílu, že se mi něco povedlo.